Masa İsimliği üzerinde kullanılan tüm aksesuar ve ürünleri yedek parça olarak satın alabileceğiniz, kırılan masa isimliği parçalarını temin edebileceğiniz sayfa.

Masa isimliği kalemi, masa isimliği saati, biblo ve ataçlık, plaket gibi aksesuarları bu sayfa üzerinden temin edebilirsiniz.

Ana sayfa » Masa İsimliği Aksesuarları

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Masa İsimliği için YEDEK PARÇA Kabartma Veya Akrilik İsimlik Plakası

49,90 

Ürün Bilgileri

İlgili ürün, tek başına kullanıma uygun olmayıp, mağazamızdan satın almış olduğunuz masa üstü isimlik setlerinde bulunan isim baskılı akrilik veya kabartma isimlik plakasıdır.

Sipariş verirken isim/ünvan alanına, hangi isimlik modeli için satın aldığınızı da belirtmenizi rica ederiz.

Herhangi bir sebepten (ünvan değişikliği, terfi, kullanıcı hatası) isimlik plakasını değiştirmek isterseniz bu ürünü satın alabilirsiniz.

Akrilik plakalar 3mm akrilik malzeme üzerine UV baskı tekniği ile hazırlanmaktadır.

Kabartma yazılar, 1.6mm kabartma şablonuna arkası bantlı hazırlanarak gönderilir.

Satın alma işlemi öncesi, hangi model için satın alacağınızı mağazamıza bildirmeniz ve uygun ölçüde alım yapmanız önemlidir.

Altın & Gümüş Renk 35mm Gömme Saat

119,90 
Altın & Gümüş Renk 35mm Gömme Saat Masa isimliklerinde kullanılan en şık aksesuarlardan birisi de gömme saatlerdir. 35mm (3.5cm) çapında,

Altın Renk Soketli Masa İsimlik Kalemi

124,90 
Altın Renk Soketli Masa İsimlik Kalemi Masa isimliklerinin en önemli aksesuarlarından birisi kalemidir.  Masa isimliğinizin kalemi kayboldu, bozuldu, kırıldı veya

Gümüş Renk Soketli Masa İsimlik Kalemi

124,90 
Gümüş Renk Soketli Masa İsimlik Kalemi Masa isimliklerinin en önemli aksesuarlarından birisi kalemidir.  Masa isimliğinizin kalemi kayboldu, bozuldu, kırıldı veya